Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Aktuality • Sjízdnost jezů sezóna 2021

  20. květen 2021 - Výstraha
  Kdy budeme moci proplout všechny jezy na Vltavě?
  již v posledním květnovém týdnu (27.5. probíhá instalace posledních šupen) jsou všechny jezy a propusti plně funkčí. Řeka je již splavná po celém úseku! Jez č.5 U papouščí skály, je plně splavný a pro tuto sezónu bez omezení. Samozřejmě pro jistotu zmiňujeme jez č.12 Zátkův Mlýn, který se tradičně přenáší
 • Jez č.5 Konopa, Barevná skála

  10. květen 2021 - Výstraha
  Volně průjezdný novou šlajsnou na pravém břehu
  Milý vodáci už můžeme tuto sezónu bez omezení proplout nový jez Č.5 u barevné skáli, po komplikacích z minulých sezón a výstavbě vodní elektrárny na druhém břehu je konečně plavba do krumlova zase o to příjemnější.
 • Jez č.5 Konopa, Barevná skála

  25. červen 2020 - Výstraha
  Při vyšším průtoku je jez nesjízdný! nutné přenášet po pravé straně.
  Vzhledem k zúžení koryta řeky Vltavy pro stavební práce, je jez při vyšším průtoku nesjízdný pro lodě a rafty! dbejte opatrnosti při průjezdu a držte se u pravého břehu, sledujte označení před jezem. V případě, že splouvání jezu není bezpečné jsou před jezem nataženy zelené bóje a další upozornění.
 • Jez č.5 U papouščí skály

  28. květen 2020 - Výstraha
  Jez je plně funkčí a splavný v pravo po vodácké šupně, ale dbejte opatrnosti a držte se u pravého břehu
  na jezu pod barevnou skálou probíhá rekonstrukce a stavba nové vodní elektrárny. Dbejte opatrnosti při průjezdu a držte se u pravého břehu. Jez je plně splavný po vodácké šupně na pravé straně, přenáší se také vpravo.
 • Sezóna 2020 odstartovala!

  27. květen 2020 - Výstraha
  30.5.2020 je oficiální zahájení vodácké sezóny na Vltavě
  Tuto sobotu se uskuteční dodatečné zahájení vodácké sezóny, kterou nebylo možné zahájit v řádném termínu v důsledku opatřeni proti COVID-19. Na tento den jsme si pro vás připravili nabídku (která se neodmítá) a to v podobě 50% slevy z půjčovného. Zde je seznam půjčoven lodí a raftů zapojených do této akce.
 • Sjízdnost jezů na sezónu 2020

  26. květen 2020 - Výstraha
  Kdy můžeme projet každý jez?
  již v posledním květnovém týdnu jsou všechny jezy a propusti plně funkčí. Řeka je již splavná po celém úseku! Jez č.5 U papouščí skály, je plně splavný, ale doporučujeme držet se u práveho břehu a dbát opatrnosti, probíhá zde stavba vodní elektrárny na levém břehu. Samozřejmě pro jistotu zmiňujeme jez č.12 Zátkův Mlýn, který se tradičně přenáší.
 • Jarní čištění řeky

  15. květen 2020 - Výstraha
  Vltava je vyčištěná!
  z důvodu koronavirových opatření, jarní číštění neproběhlo v obvyklém termínu na celém splavném úseku řeky, ale až po uvolnění zákazů a pravidel byla řeka půjčovnami a kempy vyčištěna po jednotlivých úsecích. Zase můžeme jet po čisté Vltavě!