Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Občerstvení Kemp U Kelta602 137 125 Luboš Šestákluba.s@email.cz

Točíme pivo do skla, vaříme kávu do hrnečku, pochutnáte si u nás na čerstvých palačinkách,kvalitních uzeninách od místních dodavatelů, polévkách jako od maminky nebo grilovanýchspecialitách. Najdete u nás tradiční občerstvení i nabídku jídel na objednávku.

Obecné informace

Jsme občerstvení, které je součástí kempu nabízí alkoholické a nealkoholické nápoje, teplou i studenou kuchyní, rychlé občerstvení a mnoho jiných pochutin. Jídlo a pití u nás dostanete v jakoukoli denní dobu až do .22:00.... hodin.
dobíjení mobilů
Přístup autem
Vstup se zvířetem

Občerstvení - vybavení

U nás se dá posedět v otevřeném přístřešku, u stolů se slunečníky nebo s sebou praštit do trávy a být přímo v kontaktu se zemí.
Venkovní kryté sezení
30
Venkovní nekryté sezení
30
Dětský koutek
pískoviště, roura na prolézání
Gril
k zapůjčení k ohni u obsluhy
WC
splachovací

Občerstvení - jídlo

Palačinky sladké a slané ¼ metru dlouhé klobásy a poctivé párky od řezníků z blízkého okolí báječný nakládaný ušlechtile plísňový sýr nejlepší utopence jaké jsme pro Vás mohli sehnat
Jídla z grilu
1/4 metru dlouhá klobása, grillované maso, ryby
Studená kuchyně
saláty, pomazánky
Teplá kuchyně

Občerstvení - nápoje

Veškeré nápoje u nás dostanete ve skle, hrnečku V nabídce nápojů máme nově 1 l vody s citronem a kiwi Voda s bezovou šťávou vlastní produkce Sypané kvalitní čaje Bylinkové čaje z místních bylin, různé variace Káva Fair Trade z moka konvičky v šálku Jihočeský jablečný mošt Destiláty klasika od firmy BARTIDA a Žufánek Výborné Pivo zn. BERNARD jako křen Lahvový BERNARD ALLE Točená malinovka a kofola
Káva turecká
Káva rozpustná
Pivo točené
BERNARD 11 a 12
Pivo lahvové
BERNARD švestka, nealko
Pivo 11°
Pivo 12°
Pití nealko
Víno
Destiláty
Teplé alko nápoje
Míchané nápoje
Nealko pivo

Občerstvení - značka piva

Již několik sezon točíme pivo značky BERNARD a návštěvníkům a hostům chutná. Lahvový BERNARD ALLE, švestka a nealko Dále nabízíme též pivo v plechu zn. Velkopopovický Kozel a ochucený Staropramen
Velkopopovický Kozel
Bernard
Staropramen


Mapa:


Od roku 1995 občerstvujeme hlavně žíznivé a hladové vodáky. K naší radosti přibývá i návštěvníků suchozemských. Vše začalo maringotkou a kouskem pozemku u řeky. Následoval kolotoč běhání po úřadech, stavby toalet, nekonečného opravování a zpevňování cesty, hezkých setkání, nadšení i nepohody. (Takže vlastně normálka, jako všude :-) )

 

Máme zájem tohle místo dál rozvíjet, abyste tu našli pohodu a klid a skvělé služby. Podle toho vybíráme své spolupracovníky i dodavatele.

 

 

Těšíme se s Vámi na viděnou! yes  KELTI