Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Půjčovna lodí a raftů - Cesta Sports Vyšší Brod731 410 080tkala@volny.cz

Půjčovna spolu s malým kioskem je výborným východiskem pro váš start na vodu. Nebývá tu tolik lidí jako v kempu. Sbalíte se, občerstvíte a jde se na to.

Obecné informace

Půjčovna lodí s malým kioskem je oblíbený místem startu na vodáků ve Vyšším Brodě. Půjčíme Vám vše potřebné a poradíme s výběrem trasy, máme aktuální informace o řece. Občerstvíte se a stranou největšího náporu turistů se tady připravíte k vyplutí. Oceníte naše dobré služby.
Wi-fi
bezbariérový přístup
dobíjení mobilů
Přístup autem
Vstup se zvířetem

Půjčovny - lodě

Kajak
Kanoe nafukovací
Kanoe plastová
Raft pro 4 osoby
Raft pro 6 osob


Mapa:


Máme osvědčený a propracovaný způsob, jakým se o Vás na Vaší vodácké pouti staráme. Systém dvou půjčoven se velmi osvědčil. Parkování automobilů je možné zdarma dole po toku ve Zlaté Koruně, kde máme naší pobočku. To umožňuje obsluhu mezi Českým Krumlovem, Zlatou Korunou a Boršovem, protože to není nikam z těchto míst daleko. Můžete tady zakončit svou plavbu a jste hned u svého auta s věcmi, navíc třeba můžete jet do Boršova úplně nalehko bez bagáže, kterou už necháte v autě.

Ze Zlaté Koruny Vás po Vašem zabalení odvezeme na start do Vyššího Brodu nebo jiného místa začátku Vašeho putování. Pokud se cestou na řece rozhodnete změnit svůj plán, jsme hned u vás a pomůžeme Vám situaci vyřešit, dobrý servis je samozřejmostí. Zavolejte nám a můžeme vše předem probrat, tel. 731 410 080 - Tomáš Kala. Koukněte se na web CESTA - SPORTS.CZ