Používáním těchto stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookies na vašem zařízení.

Přihlášení
Email:
Heslo:
Zapomenuté heslo
Nová registrace
Zapomenuté heslo
Email:
<< Zpět na příhlášení
Přihlásit

Půjčovna lodí a raftů - Odyseatour602 151 125 607 559 880info@odyseatour.cz

Jsme rodinná půjčovna lodí a raftů, s více než dvacetiletou tradicí. Náš ochotný personál Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Vltavě. V současné době máme k dispozici 100 dvoumístných plastových lodí Vydra, 5 trojmístných plastových lodí Vydra, 60 šestimístných raftů Colorado, 15 čtyřmístných raftů Colorado a 30 dvoumístných nafukovacích lodí Pálava a Baraka.

Obecné informace

Wi-fi
bezbariérový přístup
dobíjení mobilů
Přístup autem
Vstup se zvířetem

Půjčovny - lodě

Jiné vybavení
Kanoe nafukovací
Kanoe plastová
Raft pro 4 osoby
Raft pro 6 osob


Mapa:


Ačkoliv nemáme základnu s loděmi přímo ve Vyšším Brodě, není problém lodě do Vyššího Brodu dovézt na Vámi stanovený čas nebo po telefonické domluvě. Lodě Vám můžeme dodat ještě večer před vyplutím nebo přímo v den startu. Dopravu lodí do Vyššího Brodu účtujeme podle aktuálního ceníku dopravy, zpravidla však již při objednávce 2-3 plavidel na 2 dny vychází kalkulace příznivěji než u konkurenčních půjčoven lodí z Vyššího Brodu.

V roce 2009 byla zřízena pobočka naší: Pujčovny lodí a raftů Vltava - Odyseatour v kempu u Vikinga - na Pískárně. Využijte možnosti půjčení lodí, kanoí a raftů přímo ve vodáckém kempu na Vltavě - kemp na Pískárně u Vikinga. Zde je možné příjemně se ubytovat. Možnost přenocování ve 65 ti nových 4 lůžkových chatkách. Nově vybudované velké parkoviště v areálu je Vám k dispozici. Vodáckým autobusem pro 45 osob s vlekem na lodě a rafty nebo 20 místným autobusem s vlekem, popřípadě 9 místným autem, Vás vyvezeme na místo vyplutí a opět po doplutí Vás sveze zpět do kempu Na Pískárně - u Vikinga.